niedziela, 18 grudnia 2011

Hiszpania czyli hotspot i internet


W wiekszości miast łatwo korzystać jest z darmowych hotspotów,wystarczy modem wifi.oto wykaz hotspotow nigdy nie było problemów z sieciami wifi,bardzo często nie mają zabezpieczeń.Ja często korzystałem z bezpłatnych niezabezpieczonych sieci,ale prościej i wygodniej wziąść ze sobą modem lub zakupić,kilkanaście euroZ mobilnego internetu w Hiszpanii polecam kartę prepayd movil zakupioną w markecie Carrefour
link do strony znajduję się tu .Z zakupem startera nie powinno być kłopotu ,potrzebny paszport,może być dowód ,pytają o adres pobytu ,może być np kamping.Doładowania kupujemy w sieci marketów Carrefour jest ich dużo na terenie Hiszpanii.

HUAWEI_E156.EXE mamy tu
HUAWEI_E1550.EXE jest tu

Taryfy
Tarifa diaria:

Jednodniowa
  • właczona jest bez aktywacji kodami
  • limit 100mb na jeden dzien po wyczerpaniu zmienia się transfer na bardzo niski (trudno wyświetlać strony)
  • 3€ w pierwszym dniu (co 30 dni) pobierana jest taka kwota ,kolejne dni po 1€
  • nie polecam tej taryfy dla osób które dużo korzystają

Bono 1 GB


Koszt 19 € do wykorzystania 1GB na 30 dni kalendarzowych po 30 dniach przechodzisz na taryfę diaria gdy nie wznowisz usługi.
Aktywacja usługi sms na numer 22864 o treści: ALTA BONO 1GB ,środki jakie muszą być na koncie to najmniej 23 . po otrzymaniu smsa zwrotnego ,możesz cieszyć się pakietem.
Polecam tą taryfę ,po doładowaniu konta często są różne bonusy dodatkowe zasilenia.
Zasilenia karty sklepy i markety Carrefour

Bono 3 Gb
Paga 29 €, do wykorzystania 3GB na 30 dni kalendarzowych po 30 dniach przechodzisz na taryfę diaria gdy nie wznowisz usługi.
Aktywacja usługi sms na numer 22864 o treści: ALTA BONO 3GB ,środki jakie muszą być na koncie to najmniej 35 . po otrzymaniu smsa zwrotnego ,możesz cieszyć się pakietem.

KONFIGURACJA MODEMU