wtorek, 31 stycznia 2012

Aldi Talk w Niemczech Konfiguracja Porady

Internet mobilny za granicą

Starter ALDI TALK zakupujemy w sklepach "Aldi" koszt to 12,99 euro,karta jest nieaktywna po aktywacji mamy na koncie 10 euro.Aktywacje karty mozemy zrobić online klikając na link
Registrierungsformular
Po kilku minutach karta powinna być aktywna.Mamy trzy taryfy na internet taryfa (24 Stunden internet Flatrate ) 24 godziny za 1,99 euro limit 1 GB (30 Tage Internet Flatrate ) taryfa za 14.99 na miesiąc o limicie 5GB, lub taryfa handy-Internet-Flatrate za 7.99 na 30 dni 500MB .By aktywować taryfę na miesiąc 5GB musimy dokupić doladowanie za 5 euro.Ze strony ALDI TALK ściągamy program do swojego modemu
Po zainstalowaniu programu w bardzo prosty sposób aktywujemy sobie pakiet którego chcemy.

 Aldi Talk - Monatsflat (30 dni za 14.99 €)
Ustawienia modemu:
APN internet.eplus.de
numer dostępowy *99#
nazwa użytkownika eplus
hasło gprs 

Uwaga: aktywacja poprzez BOK (1155) lub *121*004# poczekać na SMS z potwierdzenie 


Aldi Talk - Tagesflat (24h za 1.99€)

APN tagesflat.eplus.de
numer dostępowy *99#
nazwa użytkownika eplus
hasło gprs


  Kamerki online zobacz tylko dla dorosłych!!!Jak korzystać z mobilnego internetu
Szybko i łatwo internetowy z rozszerzeniem * MEDION mobile internetowej sztyftu.
Pierwszy Wstaw swój zarejestrowany ROZMOWA ALDI kartę SIM doPrzykleić sieci. Włóż modem do portu web-USB .Trzecie Postępuj zgodnie z instrukcjami.
W początku okno kreatora połączenia będzie każdyWybrany płaskich wyświetlaczy. Jeżeli to kiedyś tak Brak dalszych dostosowań są wymagane. Przy dostawie,wstępnie Internetu 24 godziny ryczałt.+5-sze Przycisk ROZMOWA ALDI na tego, który może w dowolnym momencie pomiędzy24-godziny zryczałtowana Internet i 30-dni zryczałtowana Internet. Zdecydować Wystarczy kliknąć na przycisk 2 "stawki ryczałtoweKsiążka / Change ", a następnie z menu polecenia.6-gi Po pomyślnym dokonaniu rezerwacji 30-dniową zryczałtowanego InternetuOtrzymasz SMS z potwierdzeniem. Wybrany wariantaktywowane.Aldi TALK Web-stick ręczne instrukcje | 102/2012+7-gi Jeśli korzystasz z automatycznego płaskim podaniu TALK ALDI nie chceProszę ręcznie usunąć zakładkę Ustawienia w "APN" (w Ustawieniach) przed.Aby skorzystać z rozliczenia według zużycia w rozmowach ALDI podjęcia stawki podstawowej, na przykład, wprowadzić następujące wpisy:Nazwa profilu: dowolne (np. E-Plus Internet)APN: internet.eplus.deUżytkownik: eplusHasło: eplus8-sza Teraz wystarczy kliknąć na 3 "Connect" i możesz surfować po Internecie.9-ga O "My Rate" można sprawdzić stan swojego konta i sprawdzać status produktu jesteś ryczałt."Kredytów ladowania" pozwala na zwiększenie kredytu.Odniesienie* The Opcje internetowe z ALDI TALK i są ważne tylko w Niemczech tylko jako dodatkowe usługi doistniejących lub nowo zawartych TALK ALDI Stopa bazowa (Starter Set € 12,99 € w tym 10 początkowym kredytu) dostępne.Odpowiednie wskaźniki dla opcji zryczałtowanych, proszę odwołać się do zapisów cenę ALDI TALK lubwww.alditalk.de naszą stronę internetową. W przypadku rezerwacji na 30-dniową zryczałtowanego Internetu jest stały termin30 dni. Jeśli wystarczające środki na koncie jest automatycznie przedłużona za te dodatkowe30 dni. Możesz zrezygnować w każdej chwili - do końca kadencji - jest to możliwe.Nieustannie udoskonalamy nasze produktu i dostarczy Ci tej aktualizacji automatycznieUtylizacja. Najnowszą wersję można znaleźć odpowiednio w obszarze pobierania z www.alditalk.de

Jest to tłumaczenie z google.
Możemy również kupić z modemem taki zestaw startowy w cenie 39.99 euro.Z ALDI TALK możemy wykorzystać również
na rozmowy,starter posiada numer telefonu.Podczas pobytu w Niemczech korzystałem z ALDI TALK
jest to chyba najtańsza oferta bezprzewodowego internetu szybkość po za miastami nie rewelacyjna jednak zadowalająca
i

Z jakich urządzeń mobilnych korzystają internauci?

Jeśli przeanalizujemy, za pomocą jakich urządzeń mobilnych internauci łączą się z siecią, niekwestionowanym liderem w krajach regionu CEE w 2011 r. był iPad. Ponad jedna piąta odsłon stron internetowych dokonanych w krajach, dla których dostępny jest serwis gemiusRanking, dokonana została właśnie za pomocą iPada. Warto podkreślić, że wyniki dla tego urządzenia rosną systematycznie – o około 8 punktów procentowych między styczniem i wrześniem 2011 r.
•Powyższą tendencję można zaobserwować we wszystkich krajach regionu poza Bułgarią, Słowacją i Węgrami, gdzie pozycję lidera zajmuje iPhone. W większości analizowanych przez Gemius krajach iPhone zajmuje II miejsce pod względem liczby odsłon stron www generowanych za jego pomocą. Z kolei urządzenia marki Samsung – GT- i9000 (Galaxy S) and GT – i9100 (Galaxy SII) pod względem liczby generowanych odsłon, dzieli od lidera aż 18 punktów procentowych.

W jakich porach dnia internauci łączą się z siecią za pomocą urządzeń mobilnych?

Wzorzec korzystania z internetu przez użytkowników urządzeń mobilnych różni się od aktywności internautów łączących się z siecią za pomocą komputerów stacjonarnych. Dane zebrane w serwisach gemiusRanking w Polsce, Słowenii, Bułgarii, Rosji, Czechach, na Węgrzech, Ukrainie i Słowacji, pokazują, że internauci, łączący się z siecią za pomocą urządzeń mobilnych, są aktywni głównie o poranku, ale największą liczbę odsłon mobilnych odnotowywano około godz. 9.00 czasu środkowoeuropejskiego.
•Przeciętni internauci rozpoczynali dzień łącząc się z internetem przez urządzenia mobilne, by potem korzystać z komputera stacjonarnego, a dzień kończyli również z „internetem w komórce”. Ta prawidłowość, może stanowić wskazówkę dla reklamodawców i pomóc im przygotować taką formę przekazu reklamowego, żeby dotarła do jak największej liczby internautów.
•W krajach Europy Środkowo-Wschodniej mobilny dostęp do internetu zyskuje coraz większą popularność dzięki łatwemu dostępowi i coraz niższym cenom urządzeń mobilnych oraz poprawie szybkości połączeń i transferu danych. O stałym wzroście tego rynku świadczą również zwiększający się ruch na stronach internetowych generowany przez urządzenia mobilne, coraz większe zaangażowanie użytkowników i wzrastający procent odsłon generowanych przez urządzenia mobilne. Jeszcze kilka lat temu branża internetowa ostrożnie podejmowała decyzje o inwestycjach w tworzenie kreacji reklamowych i aplikacji na urządzenia mobilne. Obecnie stanowią one istotną, szybko rozwijającą się gałąź branży nowoczesnych technologii i zmieniły sposób, w jaki korzystamy z sieci.