sobota, 2 czerwca 2012

Lyca mobileMiędzynarodowy operator wirtualny Lyca Mobile wprowadził do swojej oferty bezpłatny pakiet danych. Jego wielkość to 300 MB.

Aby otrzymać co miesiąc bezpłatny pakiet 300 MB na transmisję danych, należy zadzwonić pod bezpłatny numer 322 ze swojego numeru w Lyca Mobile lub pod 22 338 17 04 z dowolnego numeru i aktywować pakiet. Następnie przynajmniej raz zasilić swoje konto.


                                  APN                         data.lycamobile.pl
                                  nazwa użytkownika    lmpl
                                  hasło                         plus

krótkie kody *131# stan konta
                   *132#  numer telefonu


Zamów bezpłatną kartę 

Nowy operator MVNO – Lycamobile, który podpisał umowę z Polkomtelem na wykorzystywanie jego infrastruktury sieciowej, uaktulanił cenniki swojej oferty.
Lyca to Lyca Kraje, których dotyczy oferta: Australia, Belgia, Dania, Francja, Włochy, Holandia, Norwegia, Polska, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria oraz Wielka Brytania. Opłata za połączenia wewnątrz sieci Lycamobile wynosi 0,29 zł i jest naliczana za każde ustanowione połączenie. Klienci przez pierwsze 30 min dzwonią za 0zł za minutę, a po upływie tego czasu koszt rozmowy będzie naliczany według standardowej opłaty 0,29 zł za minutę                                                
Zestawy startowe i doladowania - porównaj ceny w Nokaut.pl

Doładowanie konta w sieci Lycamobile odbywa się dokładnie na takich samych zasadach jak w przypadku innych doładowań prepaid. Płacąc za zakupy w kasie Tesco wystarczy dodatkowo poprosić o doładowanie lub starter Lycamobile o wybranym nominale (5, 10, 20, 30, 50 i 100 zł). Na otrzymanym wydruku z terminalu epay znajduje się kod PIN. Aby doładować konto Lycamobile należy na ekranie telefonu komórkowego wpisać kombinację *131*PIN# i zatwierdzić ją „zieloną słuchawką”. Operator wtedy automatycznie doładuje konto środkami.


Niestety Twoja przeglądarka internetowa nie obsługuje wymaganej wersji programu flash player.
Zapraszamy na Nokaut.pl Telefony komórkowe!
Pobierz najnowszą wersję Flash Playera
Prześlij komentarz